تاسیساتساختمان

شماره لوله بازکنی تهران (ارزان، فوری و سریع)

برای تماس با لوله بازکنی شبانه روزی در تهران می‌توانید با شماره تماس 09014228537 تماس بگیرید تا در سرویس‌کاران حرفه‌ای ما به صورت فوری در محل حاضر شوند. علاوه بر این برای تماس با نقاش ساختمان و برقکار ساختمان می‌توانید با شماره تماس‌های درج شده در صفحه مربوط به هرکدام تماس بگیرید و در کمترین زمان، از با کیفیت‌ترین خدمات بهره‌مند شوید.

✅اعزام ۲۰ دقیقه ای به تمام مناطق تهران ✅ارزان ترین لوله بازکنی تهران
✅خدمات لوله بازکنی شبانه روزی + روزهای تعطیل ✅رعایت نکات بهداشتی بدون کثیف کاری
✅پرداخت بعد از انجام کار به شرط رفع گرفتگی ✅استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز
✅استفاده از فنرهای مختلف برای آشپزخانه و توالت ✅رفع انواع گرفتگی حتی لوله های سیمانی و سخت

خدمات لوله بازکنی فوری در محل

بهترین لوله بازکنی تهران فوری پس از تماس شما اقدام به اعزام نیروهای حاضر در نزدیکترین نقطه شهر به محل مورد نظر می‌کند. شرکت‌‌های لوله باز کنی و تخلیه چاه اصولا پشتیبانی 24 ساعته برای خدمات خود دارند و در مواردی که امکان باز شدن لوله توسط شهروند وجود دارد، او را راهنمایی می‌کنند، در غیر این صورت اقدام به اعزام نیروهای ماهر خود می‌کنند.

از جمله خدمات لوله باز کنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رفع گرفتگی توالت فرنگی
 • تخلیه چاه
 • استفاده از دستگاه لوله بازکنی پیشرفته
 • استفاده از فنر لوله بازکنی

سرویس کارهای لوله بازکنی در نقاط مختلف تهران مستقر هستند و در صورت تماس شهروندان، نزدیک‌ترین نیروها به محل اعزام خواهند شد و بنابراین در کمترین زمان نزد شما هستند. بعلاوه به علت استفاده سرویس‌کاران از موتور مشکل گیر گردن در ترافیک وجود نداشته و باعث سریع‌تر رسیدن آن‌ها می‌شود. مزایای استفاده از لوله باز کنی فوری شامل موارد زیر است:

 • رفع گرفتگی لوله و چاه به سرعت
 • ارائه خدمات با پشتیبانی چند ماهه
 • اعزام سرویس‌کار به صورت شبانه‌روزی و روزهای تعطیل
لوله بازکنی فو.ری
خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری در محل

لوله بازکن شبانه روزی

خدمات لوله باز کنی ما به صورت شبانه‌روزی و همه روزه حتی روزهای تعطیل در تمامی مناطق تهران (لوله بازکنی پیروزی، لوله بازکنی شریعتی و …) می‌باشد. پس در صورت بروز هر گونه مشکلی در این رابطه در هر ساعت از شبانه‌روز و روزهای تعطیل رسمی و جمعه‌ها با ما تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

مزایای لوله بازکنی شبانه روزی

تماس با شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات لوله باز کنی و تخلیه چاه شبانه‌روزی دارای مزایای زیر است:

 • اعزام فوری سرویس‌کار به محل مورد نظر
 • لوله بازکنی با کمترین میزان کثیف کردن محل
 • اعزام سرویس‌کاران ماهر و زیر نظر شرکت‌های معتبر
 • باز کردن انواع گرفتگی با انواع روش‌ها طبق تشخیص سرویس‌کار
 • انجام تمامی مراحل کار با رعایت کامل اصول بهداشتی

قیمت لوله بازکنی

هزینه اعلام شده برای خدمات لوله‌ باز کنی متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد.  به عنوان مثال مدت زمان لازم برای باز کردن لوله‌ها با توجه به نوع گرفتگی و مواد جمع‌شده در آنها متفاوت خواهد بود. بنابراین دستمزد دریافتی توسط سرویس‌کار نیز ثابت نیست و در این میان اگر قطعه‌ای هم تعویض شود، هزینه آن اضافه می‌شود.

چه عواملی در قیمت لوله بازکنی تاثیرگذار است؟

عوامل موثر در قیمت لوله باز کنی شامل موارد زیر هستند:

 • ضخامت و طول لوله‌ای که دچار گرفتگی شده است.
 • نوع و مقدار مواد انباشته شده در لوله و شدت گرفتگی
 • در صورت استفاده از فنر، تعداد دفعات فنر زدن
 • تجهیزاتی که در حین کار استفاده شده است.
 • در صورت نیاز مقدار کنده‌کاری در محل
 • گستردگی گرفتگی لوله‌ها در طبقه‌های مختلف ساختمان مورد نظر
قیمت لوله بازکنی
لوله بازکنی با قیمت ارزانتر از همه جا

لوله بازکنی ارزان

در همه کارهای خدماتی ارائه قیمت منصفانه به شهروندان در جذب مشتری بسیار موثر است البته ارائه کار سریع و تمیز نیز خیلی مهم است. در اغلب موارد باید به کیفیت کار توجه کرد و قیمت پایین و لوله بازکنی ارزان موجب ارائه خدمات نامطلوب به شهروندان نشود. لوله بازکن‌های شرکت ما در ازای بهترین خدمات به شما، کمترین هزینه را دریافت خواهند کرد و این راز موفقیت ماست.

روش های لوله باز کنی

لوله بازکنی سرویس‌های بهداشتی یا سایر موارد، به روش‌های مختلف انجام می‌شود که بستگی به مورد گرفتگی دارد:

لوله بازکنی با روش تراکم هوا

در مواردی که علت گرفتگی لوله‌های فاضلاب، انباشتگی خاک و از این قبیل مواد درون لوله باشد، از لوله بازکنی به شیوه تراکم هوا جهت باز کردن لوله استفاده می‌شود. در این روش با تلمبه زدن، هوا در داخل دستگاه مورد نظر فشرده خواهد شد و میزان فشار آن با یک عقربه نشان داده می‌شود. در ادامه دهانه این وسیله را روی دهانه لوله قرار داده و اهرم دستگاه لوله بازکن کشیده می‌شود. سپس هوایی که داخل دستگاه فشرده شده وارد لوله گرفته می‌شود و موادی که باعث گرفتگی لوله شده‌اند را جابجا می‌کند و باعث باز شدن لوله خواهد شد.

لوله بازکنی با روش تراکم هوا
لوله بازکنی با روش تراکم هوا و فنر برقی

لوله بازکنی با روش فنر برقی

این روش لوله باز کنی برای باز کردن گرفتگی‌های سخت در لوله‌های توالت، چاه آشپزخانه، حمام و غیره استفاده می‌شود. این دستگاه لوله باز کنی شامل موتور و فنر سه مته است، وسیله‌ای دریل مانند که فنر به سر آن وصل شده است. لازم به ذکر است که این فنر دارای انعطاف لازم برای حرکت درون خمیدگی‌های لوله است.

در لوله بازکنی به روش فنر برقی، فنر را به سر دستگاه دریل وصل می‌کنند و سر فنر را داخل لوله هدایت می‌کنند. با روشن کردن دریل، فنر در لوله شروع به چرخش می‌کند. سپس به آرامی فنر را درون لوله به جلو فشار می‌دهیم تا طول بیشتری از آن وارد لوله شود و به قسمت گرفتگی برسد. با رسیدن فنر به موادی که باعث گرفتگی لوله شده‌اند، آن‌ها را به سمت چاه هدایت کرده و لوله را باز می‌کند.

لوله بازکنی با واتر جت

همانطور که می‌دانیم واترجت دستگاهی جهت ایجاد آب با فشار زیاد است که شامل یک پمپ آب قوی و شلنگ فشارقوی با متراژهای متفاوت است. از نوعی از این دستگاه برای رفع گرفتگی لوله‌ها استفاده می‌شود. در مواردی که گرفتگی لوله زیاد است یا چربی زیادی در لوله‌ها رسوب کرده و فنر قادر به باز کردن لوله نیست از واتر جت می‌توان استفاده کرد. دستگاه واترجت جریان آب را با فشار زیاد به درون لوله فاضلاب وارد می‌کند و همه رسوبات لوله را شسته و لوله را باز می‌کند.

لوله بازکنی با مواد شیمیایی

روش لوله باز کنی با کمک مواد شیمیایی جهت رفع گرفتگی‌های جزئی یا رفع چربی و بوی بد در لوله فاضلاب مناسب است. در این روش باید طبق دستورالعمل مقدار لازم از ماده مورد نظر را درون لوله گرفته بریزیم تا بعد از مدت زمان مشخصی لوله باز شود. باید بدانید که سرعت باز شدن لوله‌های گرفته با این روش زیاد نیست و در برخی موارد اصلا لوله باز نخواهد شد و باعث ایجاد خسارت و آسیب به سیستم لوله‌کشی نیز می‎‌شود. بیشتر مواد شیمیایی باز کننده لوله، دارای بوی بد هستند و گازهای مضر ایجاد می‌کنند پس توصیه می‌شود هنگام استفاده از آن‌ها حتما از ماسک، دستکش یا حتی عینک استفاده کنید.

جمع‌بندی

گرفتگی چاه و لوله مشکلی است که ممکن است برای همه ما پیش بیاید، مهم این است در مواقع لازم با بهترین لوله باز کنی تماس بگیریم و خدماتی با کیفت را در اسرع وقت دریافت کنیم. برای پیدا کردن بهترین لوله بازکنی ارزان تهران با شماره تماس های سرویس‌کار های ما تماس بگیرید. علاوه بر خدمات تاسیسات ساختمان، شما می‌توانید از خدمات مربوط به تعمیر و خرید و فروش ماشین مانند کارشناسی خودرو، امداد خودرو و مکانیک سیار نیز بهره‌مند شوید.

سوالات متداول لوله بازکنی

هزینه لوله باز کنی در تهران چقدر است؟

تعرفه و قیمت لوله‌بازکنی در تهران بستگی به عوامل متفاوتی دارد مانند درجه و میزان و نوع گرفتگی و نیز روش مورد استفاده جهت رفع آن و به طور متوسط از 200 هزار تومان با بالا محاسبه می‌شود.

چه زمانی از روش تراکم هوا برای باز کردن لوله استفاده می‌شود؟

در مواقعی که گرفتگی به شبکه فاضلاب منتهی می‌شود، استفاده از این روش مفید است زیرا با فشار هوای وارده، عامل گرفتگی به داخل شبکه فاضلاب رانده شده و لوله باز خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *