تاسیساتساختمان

معرفی بهترین برقکار ساختمان تهران

شما در تعمیربان می‌توانید به راحتی برقکار حرفه ای ساختمان در هر زمینه را پیدا کنید و با یک کلیک با آنها تماس بگیرید و از خدمات برق کاری ساختمان صفر تا صد برخوردار شوید. از سرویس‌کارهای تاسیساتی مانند نقاش ساختمان و لوله بازکنی گرفته تا تعمیر لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی و غیره. در این مطلب نیز می‌توانید با بهترین برقکار ساختمان تهران در هر منطقه‌ای از شهر تهران تماس بگیرید و برقکاری و سیم کشی منزل و ساختمان خود را به بهترین شکل انجام دهید.

اعزام سرویس‌کار: ✅اعزام فوری برقکار ساختمان شبانه روزی + تعطیلات
قیمت برقکاری ساختمان: ✅خدمات برقکاری ساختمان ارزانتر از همه جا
مناطق تحت پوشش: ✅خدمات تخصصی برق ساختمان در تمام مناطق تهران
استانداردها: ✅رعایت استانداردهای برقکاری ساختمان

شماره تلفن برقکار ساختمان در تهران

چنانچه ساکن شهر تهران هستید، می‌توانید با شماره تلفن برقکار ساختمان (09014228537) در تهران تماس بگیرید و بنا به مورد پیش آمده درخواست اعزام نیروی برقکار ماهر داشته باشید. هرگز خودتان اقدام به رفع مشکل نکنید؛ زیرا مقوله برق و برق گرفتگی بسیار خطرناک بوده و ممکن است عواقب جبران ناپذیری برایتان ایجاد شود. شماره تلفن های برقکار حرفه ای ساختمان در تهران در این مقاله برای شما فهرست شده است و به راحتی با توجه به محل و منطقه سکونت خود می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید. در ادامه پس از بررسی مورد شما، نیروی متخصص برای شما اعزام خواهد شد.

اعزام فوری برقکار ساختمان
اعزام فوری برقکار سیار در محل به صورت شبانه روزی

اعزام فوری برقکار ساختمان

تعمیربان در هر ساعت شبانه‌روز و در مناطق مختلف تهران برقکاران حرفه‌ای آماده به اعزام دارد که در صورت تماس شهروندان، اعزام فوری متخصص برق ساختمان برای آن‌ها انجام خواهد شد. برای این کار کافی است با شماره‌های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن، بهترین و ماهرترین نیروها به منزل یا محل کار شما فرستاده شوند.

برقکار ساختمان غرب تهران

چنانچه ساکن غرب تهران هستید و نیاز به برقکار ماهر دارید با شماره‌های زیر تماس بگیرید. متخصصین برقکاری ساختمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن نزد شما خواهند بود.

برقکار ساختمان شرق تهران

اگر شما ساکن شرق تهران هستید با شماره‌گیری تلفن‌های زیر می‌توانید در هر ساعت شبانه‌روز و هر روز هفته از خدمات برقکاری ساختمان ما برخوردار شوید.

نوشته های مشابه

برقکار ساختمان شمال تهران

ساکنین شمال پایتخت به راحتی در هر لحظه که نیاز به برق کار ساختمان داشته باشند، نیروهای متخصص ما برای رفع مشکل آن‌ها آماده ارائه خدمات خواهند بود و کافی است با شماره‌های زیر تماس بگیرند.

هزینه و دستمزد برق کار ساختمان چقدر است؟

اصولا قیمت و تعرفه سیم‌کشی و برقکاری مکان‌های مختلف اعم از ساختمان اداری یا مسکونی که بوسیله یک برقکار سیار حرفه‌ای انجام شود، براساس نوع خدماتی که ارائه می‌شود متفاوت است و این مبلغ باید پس از بررسی برقکار برآورد شود. به طور کلی دستمزد برقکار ساختمان به خدمات مختلفی که در محل مورد نظر ارائه می‌دهد بستگی دارد. به عنوان مثال متراژ مکانی که در آن برقکاری انجام شده، تعداد کلید و پریزهای بکار رفته و غیره بستگی دارد. در صورت داشتن هر گونه سؤال در رابطه با هزینه و دستمزد برقکاری ساختمان با مشاوران ما تماس بگیرید.

دستمزد برقکار ساختمان
هزینه برق کشی و سیم کشی ساختمان

برقکاری ساختمان و سیم کشی شامل چه خدماتی است؟

خدمات برقکاری ساختمان شامل تعمیر انواع خطوط برق، نصب و راه‌اندازی سیستم برق‌کشی‌، نصب و تعمیر لوستر و انواع روشنایی، نصب و تعمیر آیفون تصویری و غیره می‌شود. برای انجام هر کدام از موارد گفته شده در هر ساعت از شبانه‌روز و هر نقطه از تهران، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت متخصص برق برای شما ارسال شود.

مطلب پیشنهادی: رفع اتصالی برق

یک برقکار حرفه‌ای چه استانداردهایی را باید رعایت کند؟

برقکار حرفه‌ای ساختمان برای کسب نتیجه مناسب از کار خود باید برخی موارد و استانداردها را در سیم‌کشی و برقکاری لحاظ کرده و برای جلوگیری از برق گرفتگی و آسیب‌های احتمالی قوانین این زمینه را رعایت کند که برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند:

رعایت استاندارد فیوزها

فیوزها که در قسمت‌های مختلف ساختمان نصب می‌شوند و از اجزای اصلی برقکاری هستند دارای یکسری استاندارد خاص هستند مانند فیوز روشنایی که باید 10 آمپر باشد، فیوز پریزها 16 آمپر، فیوز کنتور 25 آمپر و فیوز اصلی ساختمان که لازم است 20 آمپر باشد.

در نظر گرفتن مکان استقرار وسایل برقی

اصولا برقکار سیار حرفه ای می‌داند که در یک مکان مسکونی یا اداری محل قرارگیری احتمالی لوازم برقی ساکنین کجاست و با توجه به این موارد کار سیم‌کشی و نصب کلید و پریز را انجام دهد. به عنوان مثال اطلاع از محل قرارگیری یخچال، گاز، ماشین لباسشویی، تلویزیون و … برای برقکار لازم است. سیم‌کشی باید به نحوی صورت گیرد که نیازی به سیم سیار نباشد و تعداد پریزها نیز باید به اندازه کافی باشد.

رعایت فاصله استاندارد در سیم کشی

برای رعایت فاصله استاندارد سیم‌کشی لازم است فاصله پریزها تا کف زمین 30 الی 40 سانتی‌متر، کلیدها تا سطح زمین را 110 تا 120 سانتی‌متر و آویزهای لامپ و روشنایی‌ها تا سقف 30 الی 50 سانتی‌متر لحاظ شود.

استاندارد سطح مقطع سیم‌ها

   استاندارد سطح مقطع سیم‌ها شامل موارد زیر است:

  • روشنایی‌ها: 1.5 میلی‌متر
  • سیم‌ پریزها: 2.5 میلی‌متر
  • سیم‌ اصلی برق: 4 میلی‌متر
  • سیم‌ کولر آبی: 2.5 میلی‌متر
  • سیم‌ کولر گازی: 4 میلی‌متر

برقکار شبانه روزی ساختمان

برای انجام امور مربوط به برقکاری شبانه‌روزی ساختمان در صورت نیاز می‌توانید در هر ساعت و روز هفته حتی در تعطیلات با شماره‌های کارشناسان ما تماس بگیرید تا در هر نقطه از تهران که باشید برقکار سیار ماهر برای مورد شما اعزام شود.

عیب یابی و رفع خرابی برق
عیب یابی و رفع خرابی برق توسط برقکار حرفه ای

عیب یابی و رفع خرابی برق

در صورت بروز هر گونه مشکل در برق ساختمان حتما باید از مشاوره متخصص این کار استفاده کنید. در این زمینه برقکاران ساختمان حرفه‌ای ما در هر ساعت شبانه‌روز و ایام تعطیل پاسخگوی مشکلات شما خواهند بود. در صورت چنین پیش‌آمدهایی ابتدا باید برقکار ساختمان اقدام به عیب‌یابی کرده و سپس برای رفع خرابی اقدامات لازم را انجام دهد. عمده موارد عیب‌یابی و رفع خرابی برق ساختمان شامل موارد زیر است:

  • خرابی در سیم‌کشی و سوختن برق ساختمان

گاهی در اثر عدم رعایت و توجه به اصول برقکاری یا استفاده از وسایل غیر استاندارد، سیم‌کشی ساختمان دچار مشکل شده و در اصطلاح می‌سوزد. گاهی نیز این حادثه در اثر وارد کردن باری بیش از حد تحمل سیم‌کشی محل مورد نظر به سیستم برق آنجا بروز می‌کند. در هر کدام از این حالت‌ها ممکن است آسیب جدی به وسایل برقی که در حال استفاده از برق هستند وارد شده و باعث سوختن آن‌ها شود مانند یخچال.

  • اتصالی در برق منزل یا محل مورد نظر

اتصالی در برق منازل یکی از رایج‌ترین موارد عیب‌یابی در برق ساختمان است. دلیل اصلی اتصالی در برق‌کشی ساختمان اصولا اتصال مستقیم سیم‌های فاز و نول به یکدیگر است. لذا در انجام سیم‌کشی باید از اتصال مستقیم و بدون واسطه سیم‌های فاز و نول به یکدیگر اجتناب کرد. لازم به ذکر است که بروز اتصالی از خطرناکترین موارد عیب‌یابی در برق ساختمان است زیرا این اتصالی گاهی با ایجاد جریان‌های بالا و عدم وجود سیستمی قطع‌کننده منجر به آتش سوزی خواهد شد.

  • قطع شدن برق محل

در رابطه با عیب‌یابی برق ساختمان گاهی پیش آمده که برق بخشی از ساختمان بدون هیچ علتی قطع شده است. در صورتی که اتصالی یا جریان بالایی نیز در کار نبوده است. در چنین مواردی دلیل اصلی آن احتمالا می‌تواند یک اتصال ضعیف یا پارگی سیم در جایی از مسیر باشد. مثلا برق آشپرخانه یا یک اتاق قطع می‌شود. برای رفع این موارد باید شل بودن اتصالات پشت پریز و یا سرپیچ لامپ‌ها را بررسی کرد.

جمع‌بندی

در مجموع باید گفت که در رابطه با هر گونه مشکل برقکاری ساختمان می‌توانید از نیروهای متخصص و حرفه‌ای تعمیربان برای رفع آن بهره برد تا از آسیب و ضرر بیشتر جلوگیری شود. برای این منظور کارشناسان برقکار ساختمان ما در هر ساعت روز و هر روز هفته برای ارائه خدمات به شهروندان تهرانی آماده هستند. تعمیربان طیف وسیعی از تعمیرات و خدمات را ارائه می‌دهد؛ برای مثال حتی اگر در جاده یا خیابان تصادف کرده اید یا قصد خرید یا فروش ماشین دارید، کارشناسی خودرو و امداد خودرو دو تا از بیشمار خدمات ما هستند.

سوالات متداول برقکار ساختمان

هزینه خدمات سیم‌کشی و برقکاری ساختمان چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه خدمات برقکار ساختمان بر حسب تعرفه خدمات برقکاری کشور تعیین می‌شود.

چرا برق ساختمان قطع و وصل می‌شود؟

در برخی مواقع، خروجی با ظرفیت کم باعث قطع و وصلی برق ساختمان می‌شود. گاهی نیز عدم همخوانی بین میزان و توان خروجی و ورودی برق، باعث ایجاد این مشکل می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *