دیجیتال

قیمت شارژ کارتریج با بهترین کیفیت

یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی که از دستگاه پرینتر استفاده می‌کنند، شارژ کارتریج است. این قطعه کاربردی جهت نگهداری رنگ و یا پودر رنگ استفاده می‌گردد؛ در صورتی که مخزن آن پس از استفاده مکرر از دستگاه خالی شود، باید آن را شارژ نماییم از مزایای استفاده از شارژ کارتریج این است که در هزینه‌های چاپ صرفه جویی می‌شود؛ به عبارت دیگر به خرید کارتریج جدید نیازی نخواهید داشت. مجموعه تعمیربان با بیش از چندین سال سابقه در زمینه تعمیر دستگاه‌های برقی و شارژ کارتریج توانسته است رضایت مشتریان بسیاری را به خود جلب نماید.

در ادامه قصد داریم شما را با قیمت شارژ کارتریج در این مجموعه با بهترین کیفیت بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

شارژ کارتریج چیست؟

شارژ کارتریج به معنی پر کردن مجدد مواد مصرفی پرینتر از جوهر و یا پودر تونر است که در کارتریج جوهر افشان، شارژ کارتریج به وسیله مایع و در کارتریج‌های لیزری، شارژ کارتریج با پودر تونر استفاده می‌شود.

بسیاری از افراد نمی‌توانند تعویض قطعه کارتریج را انجام دهند، که برای اینکار حتما باید از یک فرد متخصص در این زمینه کمک گرفته شود تا به خوبی این قطعه در محل مورد نظر خود فیکس گردد.

شارژ کارتریج بر روی چه پرینترهایی قابل انجام است؟

شارژ کارتریج بر روی برندهای مختلفی قابل انجام است، این برندها شامل

 • شارژ کارتریج hp
 • شارژ کارتریج پرینتر سامسونگ
 • شارژ کارتریج کانن
 • شارژ کارتریج پاناسونیک

شارژ کارتریج hp

شارژ کارتریج از خدمات تخصصی تعمیربان است و قیمت شارژ آن را مصوبه تعیین می‌کند. به دلیل آنکه این شارژ با تونر اصلی انجام می‌شود، کیفیت چاپ بالایی دارد. دستگاه‌های پرینتر HP هنگام چاپ اگر چاپ کمرنگی را ارائه دهند، حتما باید آن را شارژ نمود. برای دریافت خدمات شارژ کارتریج اچ پی با مجموعه ما در ارتباط باشید.

چرا شارژ کارتریج را در تعمیربان انجام دهیم؟

گارانتی شارژ کارتریج

در صورت هر گونه مشکل پس از شارژ این قطعه، کارتریج به صورت رایگان، تعمیر و مجدد شارژ می‌گردد.

شارژ کارتریج استاندارد

کارتریج شما به وسیله متخصصین مجرب با توجه به رعایت نمودن استانداردهای فنی و محیط زیست شارژ می‌شود.

تست شارژ کارتریج

قطعه ای همچون کارتریج، قبل از تحویل به مشتری، توسط متخصصین فنی تست شده، سپس به افراد تحویل داده می‌شود.

هزینه شارژ کارتریج

هزینه تمامی محصولاتی که مشتریان به وسیله تکنسین و کارشناسان مجموعه تعمیربان تهیه می‌کنند، با توجه به استانداردها و نرخ اتحادیه تعیین میشود.

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل یکی از روش‌هایی است که بسیاری از متخصصین این کار را انجام می‌دهند، آیا شارژ کارتریج در محل کار درستی است؟ در پاسخ باید بگوییم خیر.

یکی از مشکلات رایجی که برای دستگاه‌های پرینتر لیزری به وجود می‌آید، ریختن تونر داخل کارتریج و یا خود دستگاه پرینتر است. در صورتی که شارژ کارتریج در محل انجام شود، به هیچ عنوان نمی‌توانید تونرهای زائد را به وسیله دستگاه‌های مکنده تخلیه کنید. همین امر سبب می‌گردد تا افرادی که این کار را در محل انجام می‌دهند، با ضربه زدن به میز یا سطل، کارتریج را تمیز کنند. این روش باعث می‌گردد تا تونرهای زائد به طور کامل از قطعه کارتریج خارج نشود و سبب کاهش طول عمر کارتریج شود.

دیگر صفحات تعمیرکاران:

تعمیر لپ تاپ در محل

از کجا متوجه شویم شارژ کارتریج تمام شده است؟

در صورتی که به هنگام پرینت ورقه‌های خود، شاهد کیفیت پایین چاپ شوید و خطوط سفید رنگ و یا نصفه را بر روی کاغذ مشاهده کنید، حتما باید به شارژ نمودن کارتریج خود بپردازید.

شارژ کارتریج  در تعمیربان برای چه شهرهایی انجام میشود؟

شارژ کارتریج در مجموعه تعمیربان در شهر تهران امکان پذیر است. افرادی که تمایل دارند با مجموعه ما همکاری کنند، می‌توانند مشخصات خود را در این سایت ثبت نموده و با شماره درج شده در سایت تماس حاصل نمایند، در صورت تایید می‌توانید یکی از متخصصین ما در تعمیربان باشید و با ما همکاری نمایید.

قیمت شارژ کارتریج

قیمت شارژ کارتریج با توجه به نوع برند پرینتر و کارتریج مربوطه، به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی پرینترها به چهار دسته کلی تقسیم‌بندی می‌گردند. این چهار دسته عبارتند از:

 • پرینتر سوزنی
 • پرینتر لیزری
 • پرینتر جوهرافشان
 • پرینتر حرارتی

لازم به ذکر است هزینه‌ای که برای شارژ کارتریج این 4 نوع پرینتر انجام می‌گیرد، متفاوت است. در صورتی که نیاز به تعویض کارتریج داشته باشید، حتما باید قیمت کارتریج را نیز در نظر بگیرید. قیمت کارتریج نیز برای انواع مختلف متفاوت است و حدود هزینه آن از 90.000 تومان به بالا می‌باشد و دسته بندی آن به ترتیب زیر است:

 • کارتریج پودری
 • کارتریج رنگی
 • میزان کارکرد کارتریج
 • تونر یا نوار کاربنی

آیا شارژ کارتریج را میتوانیم خودمان انجام دهیم؟

برخی از افراد بر این باور هستند که تعمیر کارتریج و یا تعویض شارژ کارتریج، از هزینه بالایی برخوردار است به همین دلیل به دنبال سایت و یا منبعی هستند که به وسیله آن‌ها بتوانند آموزش ببینند و خودشان این کار را انجام دهند.

در برخی موارد، کارشناس مربوطه با بررسی کارتریج به این نتیجه می‌رسد که حتما باید این محصول تعویض گردد، در این صورت بهتر است این کار را به دست متخصص مربوطه بسپارید، تا به دستگاه پرینتر، آسیبی وارد نگردد. در مقالات آینده در خصوص آموزش نصب قطعه کارتریج توضیحاتی را خواهیم داد.

قیمت شارژ کارتریج سیاه و سفید لیزری

قیمت شارژ کارتریج سیاه و سفید لیزری با توجه به مواد مصرفی به کار رفته متغیر است. لازم به ذکر است کارتریج تک لیزری کوچک از کارتریج بزرگ  هزینه کمتری دارد و هزینه آن از 90.000 تومان به بالا است.

هزینه شارژ کارتریج سیاه و سفید لیزری در مجموعه تعمیربان به نسبت خدمات دیگر بسیار پایین تر است و با اطمینان میتوانید از متخصصین ما برای انجام خدمات خود کمک بگیرید.

شارژ کارتریج جوهرافشان

دستگاه‌های پرینتر جوهرافشان با توجه به تعداد کارتریج به چند دسته تقسیم‌بندی می‌شوند که شامل:

پرینترهای جوهرافشان دو کارتریج

این دستگاه‌های پرینتر، دو نوع کارتریج کوچک دارند که تنها از دو رنگ در آن استفاده می‌گردد.

دستگاه پرینتر جوهرافشان سه کارتریج

دستگاه‌های پرینتر جوهر افشان سه کارتریج، از سه رنگ استفاده می‌کنند.

دستگاه پرینتر جوهرافشان چهار کارتریج

این پرینتر از 4 کارتریج برای انجام کار خود استفاده می‌کند و با استفاده از ترکیب رنگ‌ها، رنگ‌های بیشتری را بدست می‌آورید.

دستگاه پرینتر جوهرافشان پنج کارتریج

دستگاه پرینتر جوهرافشان پنج کارتریج یکی از دستگاه‌های نیمه‌ حرفه‌ای است. که در صنف‌های مختلف استفاده‌های بسیاری می‌شود.

سولات متداول

هر کارتریج را چند مرتبه میتوان شارژ نمود؟

در صورتی که قطعه کارتریج صدمه و یا آسیب جدی ندیده باشد، می‌توانید شارژ کارتریج پرینترهای لیزری رنگی را انجام دهید. در صورتی که کیفیت این قطعه پایین آمده باشد باید آن را تعویض نمایید.

آیا شارژ کارتریج کیفیت چاپ را پایین می آورد؟

بله هر بار که شارژ چاپگر لیزری انجام می‌شود، کیفیت چاپ نیز پایین می‌آید. در صورتی که اطلاعات پرینتی شما بسیار است، بهتر است کارتریج جدیدی را تهیه نمایید.

نتیجه گیری

شارژ کارتریج یکی از مهم‌ترین مواردی است که در حین چاپ ورق باید به آن توجه بیشتری نماییم تا کیفیت چاپ، نتیجه مطلوبی را داشته باشد. کارشناسان تعمیربان با بیش از چندین سال سابقه در زمینه تعمیر انواع وسیله‌های برقی توانسته‌اند رضایت مشتریان بسیاری را به خود جلب نمایند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *