خودرو

معرفی مکانیک سیار حرفه ای در تهران

در صورتی که خودرو شما در هر نقطه‌ای از تهران خراب شده و در خیابان گیر کرده‌ایذ و نیاز به تعمیر سیار ماشین دارید به لیست شماره مکانیک سیار زیر مراجعه کنید تا در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر شده و به تعمیر خودرو آسیب دیده شما بپردازند یا در صورت نیاز خودرو شما را تا نزدیکترین تعمیرگاه حمل کنند. علاوه بر این، شما در تعمیربان می‌توانید درخواست امداد خودرو ثبت کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن در محل اعزام خواهد شد.

مکانیکی سیار، ساز و کاری است که در آن مکانیک با وسایل مورد نیاز برای رفع اشکال ماشین نزد شما می‌آید تا ایراد آن را رفع کند و نیازی نباشد شما اتومبیل خراب را جابجا کرده و نزد مکانیک ببرید. گاهی هم اتومبیل شما مشکلی ندارد اما تمایل دارید برای سرویس ماهانه یا سالانه یا چکاپ آن، مکانیک به منزل شما بیاید که در این زمینه نیز مکانیک خودرو سیار تعمیربان در هر ساعت شبانه روز و هر روز هفته حتی روزهای تعطیل آماده خدمت‌رسانی به شهروندان تهرانی در هر کجای شهر خواهد بود.

سرعت در اعزام: ✅اعزام فوری مکانیک سیار در محل
مناطق تحت پوشش: ✅انجام خدمات مکانیکی سیار در تمام مناطق تهران
خدمات مکانیک سیار: ✅انواع خدمات مکانیکی و جابجایی اتوموبیل خراب
نوع خودرو: ✅تعمیر تخصصی انواع خودرو ایرانی و خارجی

لیست و شماره تعمیرکار سیار تهران

اگر اتومبیل شما در هر لحظه از شبانه‌روز و هر روز هفته در هر کجای شهر تهران دچار مشکل شد، اصلا جای نگرانی نیست. کافی است با شماره‌های موجود در لیست زیر که شماره تعمیرکار سیار ماشین است تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. تعمیرکار سیار حرفه‌ای تهران در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد و نسبت به رفع ایراد خودرو شما اقدام خواهد کرد.

خدمات مکانیک سیار ماشین در محل

خدمات مکانیک سیار شبانه روزی تهران در محل شامل دو بخش اصلی است:

  • خدمات مکانیکی
  • خدمات حمل و جابجا کردن اتومبیل خراب

مکانیکی سیار بهتر است به منظور ارائه بهتر خدمات‌ و ایجاد حس امنیت و آرامش برای شهروند علاوه بر داشتن کارت شناسایی، مدرک تخصصی مکانیکی و لباس فرم نیز داشته باشد. همچنین همراه داشتن تجهیزات و ابزار کامل مانند جعبه بوکس، آلن، جک و قطعات مورد نیاز احتمالی مثل تسمه دینام، سیم کلاچ، ماهک دنده، فیوز و غیره واجب است. چنانچه حین خدمت‌رسانی مکانیکی سیار، ماشین دچار حادثه شود، مکانیک ملزم به تعویض قطعات لازم است و اگر آن قطعه را همراه نداشت باید آنلاین تهیه کرده و مشکل را برطرف کند.

مکانیک سیار تهران بایستی در اسرع وقت در محل حاضر شده و نسبت به رفع مشکل خودرو اقدام کند تا خرابی ماشین باعث ایجاد راهبندان و ترافیک در بزرگراه و خیابان نشود. از جمله خدماتی که تعمیرکار ماشین سیار تهران با تعویض قطعه ارائه می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعویض ماهک دنده
  • تعویض لاستیک و پنچرگیری
  • تعویض شیلنگ رادیاتور
  • تعویض سیم کلاچ
  • تعویض فیوز
  • تعویض پمپ بنزین
خدمات مکانیک سیار
خدمات مکانیک سیار ماشین در محل

مکانیکی سیار تهران

مکانیکی سیار ما مجموعه‌ای از تعمیرکاران حرفه‌ای و ماهر در امر تعمیر انواع ماشین که دوره‌های آموزشی لازم را در این زمینه گذرانده و آماده خدمت‌رسانی به شهروندان تهرانی در هر ساعت و روزی از هفته هستند را در اختیار دارد. بنابراین هر زمان و هر کجای تهران اتومبیل شما دچار مشکل شد کافی است با شماره‌های تعمیرکار سیار ما تماس گرفته درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکار برای شما اعزام شود.

مکانیک سیار غرب تهران

می‌دانیم که محدوده غرب تهران اغلب با ترافیک و شلوغی در رفت و آمد ماشین‌ها همراه است. بنابراین چنانچه در غرب تهران با مشکل خرابی مواجه شدید با تماس با مکانیکی سیار ما در کمترین زمان نیروی تعمیرکار ماهر برای رفع مشکل شما اعزام خواهد شد.

مکانیک سیار شرق تهران

شرق تهران به دلیل وجود خروجی شهر مشهد، ورامین و پاکدشت، از مسیرهای مهم در تهران به شمار می‌آید که در برخی ساعات روز بار ترافیکی بیشتری دارد. در صورت بروز هر گونه مشکل برای خودروتان در این محدوده با شماره‌های تعمیرکار سیار ما تماس بگیرید، در اسرع وقت اتومبیل شما رفع مشکل خواهد شد.

مکانیک سیار شمال تهران

محدوه شمال تهران ترافیک سبک‌تری نسبت به سایر مناطق دارد اما در آخر هفته گاهی با ترافیک اتومبیل‌ها مواجه می‌شود. در صورت مواجه شدن با هر گونه خرابی اتومبیل در این محدوده کافی است با شماره مکانیک سیار ما تماس بگیرید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید. در کمترین زمان نیروی متخصص در شمال تهران برای رفع مشکل خودرو شما به محل مورد نظر فرستاده می‌شود.

هزینه تعمیر خودرو در محل شامل چه چیزهایی می‌شود؟

هزینه تعمیر خودرو در محل توسط مکانیکی سیار در تهران شامل دو بخش دستمزد مکانیک و هزینه قطعه تعویضی احتمالی است. در واقع هزینه خدمات مکانیک سیار به نوع مشکل و اتومبیل بستگی دارد. گاهی انجام تعمیرات مستلزم تعویض یک قطعه است و گاهی نیز با یک سرویس مختصر، مشکل رفع خواهد شد. علاوه بر این، توجه داشته باشید که تعمیرکاران مختلف ممکن است تعرفه‌های متفاوتی داشته باشند.

اجرت مکانیک سیار
نحوه محاسبه هزینه تعمیر خودرو در محل

اجرت مکانیک سیار

مانند زمانی که اتومبیل خود را برای تعمیر به محل تعمیرگاه می‌برید، در صورت تماس با مکانیک سیار نیز باید پس از اتمام کار، اجرت و دستمزد تعمیرکار پرداخت شود. این هزینه با توجه به نوع خدماتی که مکانیک ارائه می‌دهد متفاوت خواهد بود. بهتر است در همان تماس اولیه درباره اجرت و هزینه تعمیر خودرو خود با مکانیک سیار صحبت کنید تا در ادامه کار دچار مشکل نشوید.

لوازم یدکی که توسط تعمیرکار سیار خودرو تهیه می شود

علاوه بر اجرت مکانیک سیار، اگر برای تعمیر خودرو نیاز به تعویض قطعه خاصی باشد باید هزینه آن را بپردازید که معمولا هزینه آن بر اساس قیمت قطعه در بازار محاسبه خواهد شد. در کل هزینه‌های تقریبی خدمات مکانیکی سیار به قرار زیر است:

نوع خدمات هزینه (هزار تومان)
باز کردن و بستن سرسیلندر 300 تا 450
تعویض دیسک و صفحه کلاچ 200 تا 500
خدمات جلوبندی 250 تا 600
تعویض دسته موتور 80 تا 180
تعویض تسمه تایم 90 تا 250
تنظیم فرمان 50
تعویض روغن 60
تعویض فیلتر هوا، روغن و صافی هر کدام 25
تعویض، تست و باتری به باتری هر کدام 60
پنچرگیری 120

قیمت های ذکر شده در جدول بالا مربوط به خرداد 1402 هستند و به صورت میانگین محاسبه شده‌اند. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها باید در حین تماس با مکانیک سیار از خود ایشان سوال کنید، ممکن است اجرت مکانیک‌ها باهم متفاوت باشد.

جمع‌بندی

تعمیر خودرو در محل فرایندی است که طی آن مالک خودرو آسیب دیده با خدمات مکانیک سیار تماس گرفته و درخواست اعزام نیروی مکانیک ماهر در محل خودرو را ثبت می‌کند. تعمیربان با ارائه سریع‌ترین خدمات و پاسخگویی 24 ساعته پس از بررسی مشکل، نسبت به اعزام نزدیکترین و ماهرترین نیرو در رابطه با مشکل گزارش شده توسط شهروند و نوع اتومبیل آسیب‌دیده اقدام خواهد کرد. بنابراین در صورتی که با این قبیل مشکلات مواجه شدید یا تقاضای سرویس اتومبیل در محل دارید با شماره‌های تعمیرکار سیار ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت ماهرترین نیروها برای کار شما به هر منطقه از تهران که هستید اعزام شوند. از دیگر خدمات تعمیربان می‌توان به کارشناسی خودرو نیز اشاره کرد.

سوالات متداول مکانیک سیار

هزینه تعمیر خودرو در محل چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه مکانیکی سیار در محل بستگی به نوع عیب خودرو و نیز نوع خودرو دارد. این هزینه در مجموع شامل دستمزد تعمیرکار سیار و تعویض قطعه آسیب دیده احتمالی است. می‌شود.

آیا مکانیک سیار همه خودروها را تعمیر می‌کند؟

بله نیروهای مکانیکی سیار ما در زمینه تمام خودروهای ایرانی و خارجی آموزش دیده‌اند. مانند هیوندای، کلیه ماشین‌های چینی, شاسی بلند و اتومبیل‌های ایرانی مانند تندر, پژو و پراید و غیره.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *