لوازم خانگی

تعمیر ماکروفر شمال تهران در محل با اعزام فوری

به یک مرکز ماکروفر شمال تهران معتبر نیاز دارید؟ این مقاله از تعمیربان همه اطلاعات موردنیاز را به‌صورت یک‌جا برای شما آماده کرده است تا در موقع نیاز به راحتی بتوانید برای عیب‌یابی آن اقدام کنید.

این‌روزها ماکروفر وسیله‌ای است که روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. کمترین استفاده از آن، گرم کردن نان است. هرچه استفاده از دستگاهی بین مردم بیشتر می‌شود، خدمات و پشتیبان سرویس آن بیشتر به چشم می‌آید. مطالعه این مقاله به شما کمک می‌کند تا به راحتی مرکز تعمیر ماکروفر شمال تهران را پیدا کنید.

تعمیر فوری ماکروفر

با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی، تعمیر حرفه‌ای آن با قطعات باکیفیت اهمیت پیدا می‌کند. همچنین با درنظر گرفتن کاربرد آن در منازل و ادارات، سرویس فوری و تعمیر ماکروفر در اولویت قرار می‌گیرد.

اگر در شمال تهران زندگی می‌کنید، بهتر است که با یک مرکز معتبر تعمیر ماکروفر شمال تهران تماس بگیرید یا اینکه ماکروفر را به مراکز تعمیر بفرستید. اکثر نمایندگی‌های تعمیر ماکروفر تهران برای تعمیر در محل، حاضر می‌شوند و کار را برای شما راحت می‌کنند. موارد زیر رایج‌ترین سوالاتی است که افراد پس از مراجعه به مراکز تعمیر ماکروفر شمال تهران می‌پرسند:

 • چرا ماکروفر من غذا گرم نمی‌کند؟
 • چرا با این‌که ماکروفر روشن می‌شود و غذا را گرم می‌کند اما صفحه گردان آن کار نمی‌کند؟
 • چرا لامپ ماکروفر روشن نمی‌شود؟
 • چرا در ماکروفر قفل نمی‌شود؟

تعمیر ماکروفر شمال تهران

نوشته های مشابه

تعمیرکار متخصص پس از شنیدن هریک از این سوالات، اولین سوالی که از مراجعه‌کننده می‌پرسد این است که:

اسم و مدل دستگاه شما چیست؟ و متاسفانه رایج‌ترین چیزی که در جواب شنیده می‌شود این است که: نمی‌دانم! وقتی شما برای تعمیر به یک مرکز تعمیر ماکروفر شمال تهران مراجعه می‌کنید، حتما مدل و حداقل عکسی از ماکروفر خود به همراه داشته باشید تا تعمیرکار بتواند تشخصیص دهد که برای تعمیر آن به چه قطعه‌ای نیاز دارد.

بررسی علت های خرابی ماکروفر

برای این‌که از مشکل ماکروفر تا حدودی سردربیاورید، در این مقاله با یک تعمیرکار حرفه‌ای از یکی از مراکز تعمیر ماکروفر شمال تهران مصاحبه کردیم و علت خرابی‌های رایج را پرسیدیم که در این قسمت برایتان توضیح می‌دهیم:

 • ماکروفر مثل قبل با همان درجه حرارت و مدت زمان، غذا را گرم نمی‌کند.

علت خرابی و راهکار از زبان یک متخصص مرکز تعمیر ماکروفر شمال تهران: احتمالا حداقل یک‌بار در کل عمر ماکروفر این مورد را تجربه کنید. علت گرم نشدن غذا، تنها محدود به یک علت نیست و باید برای تشخیص درست علت، بررسی‌های دقیقی روی دستگاه انجام شود.

گاهی پیش می‌آید که لامپ ماکروفر روشن می‌شود اما غذا را گرم نمی‌کند. احتمال اول این است که مگنترون دستگاه خراب شده باشد. اگر دیودهای دستگاه دچار اختلال شده باشند، ولتاژ کافی برای ایجاد حرارت موردنیاز تولید نمی‌شود.

با استفاده از ولت-اهم‌متر می‌توانید از سوختن دیود مطمئن شوید. اما خب گاهی هم پیش می‌آید که مگنترون نقص دارد ولی دیود سالم است. این را هم اضافه کنم که در موارد خیلی کمی نیاز به تعویض فن ماکروفر است.

 • لامپ ماکروفر روشن نمی‌شود یا پس از مدتی نور آن کم شده است.

علت خرابی و راهکار از زبان یک متخصص مرکز تعمیر ماکروفر شمال تهران: گاهی دستگاه به خوبی کار می‌کند و غذا را گرم می‌کند اما لامپ داخل ماکروفر روشن نمی‌شود. نور دستگاه برای راحتی کار با آن مهم است. معمولا در این موارد سیم کشی لامپ چک می‌شود و در مواقع لازم لامپ آن را تعویض می‌کنند.

البته یک متخصص پیش از این کارها روکش لامپ را تمیز می‌کند، چون ممکن است در زمان گرم شدن و درست کردن غذا، کمی روغن یا غذا روی آن پاشیده شده باشد و اجازه ندهد که نور به راحتی از آن رد شود.

 • دکمه‌های روی ماکروفر خراب شده و دستوری که می‌دهید را اجرا نمی‌کند.

مطلب مرتبط: تعمیر ماکروفر شرق تهران

علت خرابی و تعمیر ماکروفر شمال تهران

علت خرابی و راهکار از زبان یک متخصص مرکز تعمیر ماکروفر شمال تهران: زمانی‌که تلاش می‌کنید دستوری به ماکروفر بدهید از دکمه‌ها استفاده می‌کنید، اما مشکل جایی است که تنظیمات مطابق دستور شما اجرا نمی‌شود.

برخی مواقع همه دکمه‌ها با هم از کار می‌افتند ولی گاهی فقط چند دکمه کار نمی‌کند. معمولا در این موارد صفحه پشت پنل کنترل خراب شده است و باید تعویض شود.

 • صفحه گردان ماکروفر کار نمی‌کند و غذا را نمی‌چرخاند.

علت خرابی و راهکار از زبان یک متخصص مرکز تعمیر ماکروفر شمال تهران: صفحه گردان ماکروفر کمک می‌کند تا غذا به‌طور یکنواخت گرم شود. در زیر این صفحه گردان، یک موتور وجود دارد که صفحه را می‌چرخاند. در برخی موارد این موتور دچار اشکال می‌شود.

البته گاهی رفع اشکال راه‌حل بسیار ساده‌تری دارد! با تمیز کردن موتور، دوباره صفحه به حرکت درمی‌آید. پس پیشنهاد می‌کنیم پیش از تماس با مرکز تعمیر ماکروفر شمال تهران، زیر صفحه گردان را تمیز کنید.

مطالعه بیشتر: تفاوت ماکروفر و سولاردام

برندهای ماکروفری که کمتر دچار خرابی می‌شوند، کدامند؟

همه دستگاه‌های مصرفی با توجه به مدت زمان فعالیت روزانه، دچار خرابی می‌شوند، اما برخی برندها از دیگر برندهای موجود طول عمر بیشتری دارند. پس می‌توان گفت برخی برندها کیفیت بالاتری دارد، موارد زیر کمترین موارد خرابی را در شمال تهران گزارش کرده‌اند:

 • تعمیر ماکروفر دوو تهران
 • تعمیر ماکروفر دلونگی تهران
 • تعمیر ماکروفر بوتان در تهران
 • تعمیر ماکروفر پاناسونیک در تهران
 • تعمیر ماکروفر ال جی در تهران

جمع بندی

برای تعمیر ماکروفر با متخصص آن در مراکز معتبر تماس بگیرید. معمولا کارشناس برای تعویض قطعه یا درست کردن ماکروفر به محل موردنظر شما فرستاده می‌شود و شما برای جابه‌جایی ماکروفر دغدغه‌ای نخواهید داشت.

سوالات متداول

برای تعمیر ماکروفر شمال تهران چه کار کنم؟

با یک تماس با مرکز معتبر تعمیر ماکروفر، کارشناس مربوطه در محل مورد نظر شما حاضر می‌شود. البته می‌توانید از مراکز تعمیرات لوازم خانگی آنلاین هم برای تعمیر ماکروفر خود کمک بگیرید.

چرا لامپ ماکروفر من کار نمی‌کند؟

اگر لامپ کم‌نور شده است، روکش آن را تمیز کنید و دوباره آن را چک کنید. اگر لامپ روشن نمی‌شود، ممکن است در سیم‌کشی اختلال ایجاد شده باشد یا لامپ سوخته باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *