لوازم خانگی

تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران با اعزام فوری در محل

در پی پیدا کردن مرکز تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران هستید؟ مطمئن باشید در انتهای مقاله به جواب همه سوالات خود می‌رسید. خوب است پیش از تماس با یکی از مراکز تعمیر اجاق گاز اطلاعاتی راجع به انواع تعمیر اجاق گاز، مشکلات معمول و رایج گازها و بورس لوازم یدکی اجاق گاز در تهران داشته باشید. همچنین در انتهای مقاله پیشنهاد جذابی برای شما خواهیم داشت.

تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران

اجاق گازهای رومیزی یکی از لوازم پرکاربرد آشپزخانه است که روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این جهت تعمیر این دستگاه باید با توجه، دقت و مهارت انجام شود. به خرج دادن وسواس در این موارد از این جهت است که خرید اجاق گاز نسبت به تعمیر آن هزینه بسیار بالاتری به خانواده تحمیل می‌کند و از آن گذشته خرید اجاق گاز جدید و پیدا کردن مدل با کیفیت و مناسب آشپزخانه زمان زیادی می‌طلبد.

پس باید برای تعمیر گاز رومیزی حساسیت بیشتری داشت. اگر در مرکز یا غرب تهران زندگی می‌کنید می‌توانید با یکی از معتبرترین مراکز تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران تماس بگیرید تا در کمترین زمان تعمیرکار متخصص و با تجربه به محل شما فرستاده شود.

تعمیرکاران اجاق گازها با توجه به تخصص خود دو دسته‌بندی ایجاد کردند که در زمان تماس برای تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران، بهتر است مدل و برند اجاق خود را ذکر کنید تا کارشناس همان مدل فرستاده شود. این مورد از سوی دیگری هم اهمیت پیدا می‌کند. متخصص در زمان حضور در محل می‌تواند قطعات لازم را همراه داشته باشد و در همان روز مراجعه تعمیرات کامل انجام شود و زمان بیشتری نبرد.

تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران

نوشته های مشابه

  1. تعمیر اجاق گاز

پیش از تماس با مرکز تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران، بهتر است که انواع اجاق گاز را بشناسید. اجاق گازهای بزرگ به 2 دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

 • اجاق گاز مبله که ممکن است فردار یا بدون فر طراحی شده باشد.
 • اجاز گاز توکار که در طراحی آشپزخانه سایز اجاق گاز در نظر گرفته می‌شود تا پیش از چیدمان کامل آن فضای اجاق گاز مشخص شده باشد.

برای تعمیر این اجاق گازها با یکی از مراکز تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران تماس بگیرید و مدل، برند اجاق گاز و مشکل را بگویید و از آن‌ها بخواهید که کارشناس مربوط برای تعمیر گاز تهران را بفرستند.

    2. تعمیر گاز رومیزی

یکی از لوازم پرکاربرد آشپزخانه، اجاق گاز است. این روزها اجاق گازهای رومیزی یا صفحه‌ای به خاطر طراحی ساده و شیک، توان حرارتی بالا و امنیت بیشتر نسبت به اجاق گازها ، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

در صورتی‌که عملکرد اجاق گاز رومیزی شما دچار اختلال شده است، پیشنهاد می‌کنیم با یکی از مراکز معتبر تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران، تعمیربان تماس بگیرید.

مشکلات رایج خرابی تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران

یکی از سوالاتی که افراد درباره تعمیر اجاق گاز رومیزی از مشاوران و کارشناسان مرکز می‌پرسند این است که «چه وقتی اجاق گاز ما نیاز به تعمیر دارد؟». این سوال از این جهت مهم می‌شود که گاهی شعله گاز کم می‌شود، آیا در این موارد نیازی هست که با تعمیرکار تماس بگیریم؟

واقعیت این است که گاهی فشار گاز منطقه کم می‌شود یا ممکن است برق دچار مشکل شده باشد و جرقه اجاق گاز رومیزی را دچار اختلال کند. در این موارد نیازی به تماس با تعمیرکار نیست.

در زیر مواردی که لازم است با یکی از مراکز تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران تماس بگیرید را آورده‌ایم:

 1. پیلوت اجاق گاز روشن نمی‌شود.
 2. شعله اجاق گاز روشن نمی‌شود.
 3. بوی گاز در آشپزخانه بپیچد.
 4. شعله روشن می‌شود ولی صدای زیادی دارد.
 5. شعله دود تولید می‌کند.
 6. شعله برای مدت چند روز شدت زیاد یا کمی دارد.
 7. در اجاق گازها، فر گاز روشن نشود.
 8. مشعل فر روشن نشود.
 9. یکی از المنت‌های فر خراب شده باشد.

** تعمیر اجاق گاز رومیزی مرکز تهران **

مشکلات رایج خرابی اجاق گاز رومیزی

قیمت تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران

قیمت تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران به مدل، نام قطعات اجاق گاز، نوع و جنس مواد که مهم‌ترین آن شیشه استفاده شده در گاز رومیزی است بستگی دارد. علاوه بر آن نباید از اجرت تعمیرکار هم غافل شد. به طور کلی می‌توان گفت که اجرت تعمیر اجاق گاز رومیزی مبلغی بین 80 تا 400 هزار تومان است.

هزینه تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی میانگین حدود 100 هزار تومان خواهد بود. مشکل جرقه نزدن گاز با مبلغی در حدود 100 تا 200 هزار تومان قابل رفع است. در مورد شیشه اجاق گاز رومیزی خوب است بدانید که پرداخت مبلغی در حدود 400 هزار تومان تا 8 میلیون تومان قابل پیش‌بینی است که این مبلغ با توجه به انتخاب شیشه ایرانی و خارجی، نوع و جنس آن متغیر است.

نوشته مشابه: تعمیر اجاق گاز رومیزی شمال تهران

سخن آخر

برای تعمیر اجاق گاز رومیزی یا خرید لوازم اجاق گاز غرب تهران می‌توانید از این مقاله کمک بگیرید. در این مقاله مشکلات رایج اجاق گازها را بررسی کردیم. اولین اقدام برای تعمیر اجاق گاز این است که با یکی از مراکز تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران، تعمیربان تماس بگیرید و مشکل را مطرح کنید.

سوالات متداول

برای تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران چه کار کنم؟

وقتی گاز رومیزی شما با مشکل روبرو شد، با مرکز تعمیر اجاق گاز رومیزی غرب تهران تماس بگیرید. تعمیربان در کمترین زمان یکی از کارشناسان با تجربه خود را برای رفع مشکل اجاق گاز در محل می‌فرستد.

هزینه تعمیر اجاق گاز رومیزی چقدر است؟

این مبلغ نسبت به مدل، نوع اجاق گاز، قطعات انتخابی و جنس آن‌ها متغیر است و میانگینی از 80 هزار تومان تا 10 میلیون تومان را باید در نظر گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *