خودرو

لیست بهترین و سریعترین امداد خودرو تهران

خراب شدن و از کار افتادن ناگهانی اتومبیل وسط جاده، اتوبان یا خیابان ممکن است برای هر کسی پیش بیاید. اگر امکان داشت ماشین را با هل دادن به کنار خیابان یا محل مورد نظر ببرید. کاپوت را باز کنید و در صورت داشتن تجربه در این زمینه موتور و سایر موارد را بررسی کنید. چنانچه متوجه ایراد نشدید یا حتی اگر متوجه شدید ولی قادر به رفع آن نبودید، با امداد خودرو تماس بگیرید. در تماس خود مشکل را شرح داده و درخواست اعزام نیروی ماهر به محل را داشته باشید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن‌های مکانیک سیار تعمیربان نیز تماس حاصل نمایید.

سرعت در اعزام: ✅اعزام فوری امداد خودرو به محل
مناطق تحت پوشش: ✅امداد خودرو سیار در تمام مناطق تهران
نوع خودرو: ✅تعمیر انواع ماشین خارجی و ایرانی
هزینه امدادخودرو: ✅ارائه خدمات با قیمت طبق مصوبه

شماره امداد خودرو فوری در تهران

چنانچه در بزرگراه، خیابان یا هر جایی و هر نقطه از شهر تهران اتومبیل شما دچار مشکل شد و نیاز به تعمیر یا انتقال به تعمیرگاه را داشتید با یکی از شماره های امداد خودرو زیر تماس بگیرید. کارشناسان امداد خودروی ما در کمترین زمان ممکن به محل شما اعزام خواهند شد. ارائه این خدمات به صورت شبانه‌روزی و همه روزه حتی روزهای تعطیل است. پس توصیه می‌شود شماره بهترین امداد خودرو در تهران را به خاطر بسپارید یا با یک جستجوی ساده در اینترنت به آن دسترسی پیدا کنید.

امداد خودرو جاده ای شبانه روزی

امداد خودرو جاده ای شبانه روزی
ارائه خدمات امداد خودرو جاده ای به صورت شبانه روزی

ممکن است گاهی خرابی و مشکل خودرو در جاده و خارج از شهر اتفاق بیفتد. در چنین مواردی نیز جای نگرانی نیست زیرا امداد جاده‌ای آماده ارائه خدمات به شهروندانی است که در جاده مانده‌اند. این کمک‌رسانی نیز به صورت شبانه‌روزی و همه روزه انجام می‌شود. امداد خودرو در جاده‌، متشکل از خودروهایی است که زیر نظر پلیس راهور بوده و در نقاط مختلف جاده‌های کشور مستقر هستند و اقدام به امدادرسانی به هموطنانی که به علت ایراد در ماشین در جاده مانده‌اند را می‌کنند. این امدادگرها دارای ماشین‌هایی با امکانات کامل و لازم جهت ارائه خدمات و کمک به شما هستند.

چنانچه در محل حادثه امکان رفع مشکل نباشد، امدادرسان اتومبیل شما را به تعمیرگاه یا مکانی برای رفع ایراد منتقل خواهد کرد. از جمله خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو جاده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتقال خودرو به تعمیرگاه در شهر
 • حمل خودرو در جاده و انتقال به شهر نزدیک برای تعمیر تخصصی
 • ارائه باتری اصلی متناسب با نوع خودرو

خدمات امداد جاده ‌ای در محل شامل موارد زیر است:

 • آپاراتی سیار و پنچرگیری اتومبیل
 • باتری به باتری کردن
 • تعمیر ماشین و در صورت لزوم تعویض قطعات
 • تعویض دیسک، صفحه و لنت
 • تعویض روغن
 • رفع مشکل برق خودرو
 • تست و تعویض فیوز

هزینه و تعرفه امداد خودرو در تهران

هزینه و تعرفه امداد خودرو بستگی به خدمات ارائه شده دارد و شامل موارد زیر نیز هست:

 • هزینه حق ورودی
 • اجرت راه‌اندازی اتومبیل

در این زمینه نوع خودرو نیز در محاسبه نرخ امداد اتومبیل اثر دارد مانند سبک یا سنگین بودن خودرو، ایرانی یا خارجی بودن آن و کیلومتری که باید حمل شود. با در نظر گرفتن تمام این موارد، هزینه‌ای که شهروند باید پرداخت کند محاسبه خواهد شد. در ادامه نرخ خدمات اتحادیه و نرخ پایه امداد خودرو تهران را ذکر کرده‌ایم تا اطلاعاتی کلی در این زمینه داشته باشید.

 • در ساعت‌های اوج ترافیک (6:30 تا 10:30 و 16:30 تا 21:30) تعرفه از مبدا کیلومتری محاسبه می‌شود.
 • مسیر غرب به شرق و بالعکس آن، کیلومتر از مبدا محاسبه خواهد شد.
 • تعویض واتر پمپ و باز و بسته کردن تسمه تایم در صورت لزوم با توافق طرفین و طبق نرخ مصوب انجام می‌شود.
 • خدمات سوخت‌رسانی طبق توافق طرفین انجام می‌شود.
 • تعویض باک بنزین در صورت نیاز با توافق طرفین انجام می‌گیرد.
 • تعویض لاستیک با توافق طرفین طبق نرخنامه انجام خواهد شد.
 • باتری به باتری کردن طبق نرخ و توافق دو طرف صورت می‌گیرد.
 • هزینه حمل، ایاب و ذهاب، حمل با خودرو سواری، کفی و غیره در خدمات امداد بر اساس نرخنامه و کیلومتر طی شده محاسبه می‌شود.
هزینه امداد خودرو در تهران
نحوه محاسبه قیمت امداد خودرو در تهران

مناطق تحت پوشش امداد خودرو در تهران

چنانچه اتومبیل شما دچار مشکل شد و نیاز به استفاده از خدمات بهترین امداد خودرو در تهران داشتید، امدادگران ما در هر ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته حتی ایام تعطیل آماده خدمت‌رسانی به شهروندان تهرانی در اقصی نقاط پایتخت هستند.

امداد خودرو شمال تهران

چنانچه در منطقه شمال تهران اتومبیل شما دچار ایراد شد و نیاز به جابجایی و حمل پیدا کرد، امدادکاران ماشین ما پس از تماس شما در کمترین زمان در محل آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود. با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

امداد خودرو جنوب تهران

در جنوب تهران و در مناطق شلوغ و پر ترافیک امداد ماشین ما منتظر تماس شهروندان برای کمک‌رسانی و رفع ایرادات ماشین آن‌ها خواهند بود. کافی است با شمارا امدادگران زیر تماس بگیرید.

امداد خودرو شرق تهران

امدادرسانان خودرو در شرق تهران نیز همه روزه و همه ساعت‌ها آماده پاسخگویی به درخواست کمک شما برای رفع نقص اتومبیل‌تان هستند. شماره‌های زیر را برای دریافت امداد در شرق تهران به خاطر بسپارید.

امداد خودرو غرب تهران

نیروهای امدادرسان اتومبیل در غرب تهران بزرگ نیز شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شهروندانی هستند که ماشین آن‌ها دچار مشکل شده‌اند. برای دریافت این کمک‌ها با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

جمع‌بندی

تهران شهری شلوغ و پر ترافیک است با جمعیت زیاد که اغلب با اتومبیل تک سرنشین در شهر رفت و آمد می‌کنند. حال اگر گاهی این اتومبیل‌ها دچار مشکل شوند و نیاز به کمک در محل داشته باشند باید مرکزی باشد که خدمات امداد در محل را به آن‌ها ارائه کند. برای این منظور تعمیربان اینجاست تا بتواند مشکل شهروندان را در هر ساعت و هر روز برطرف کنند. برای برخورداری از خدمات امداد اتومبیل در هر نقطه از شهر تهران یا حتی جاده‌های خارج از شهر کافی است با شماره‌های ذکر شده تماس بگیرید و ماشین خود را سالم تحویل بگیرید. علاوه بر خدمات تعمیر خودرو، شما می‌توانید برای خرید و فورش ماشین خود از کارشناسی خودرو تخصصی نیز بهره‌مند شوید.

سوالات متداول امداد خودرو

چقدر طول می کشد امداد خودرو در محل حاضر شود؟

در صورت نبودن ترافیک امداد خودرو ما در کمتر از 20 دقیقه در محل حاضر خواهد بود.

قیمت خدمات امداد خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه و تعرفه خدمات امداد اتومبیل با توجه به نوع کمک و نوع اتومبیل و نیز مسافت جابجا کردن ماشین محاسبه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *